اخبار و رویدادها

0 13
شانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران

بي ترديد يکي ار ارکان مهم براي پيشرفت علم , گردهمايي دانشمندان علوم و برقراري روابط علمي مي باشد. در اين راستا به ياري خداوند رحمان ، شانزدهمین کنگره بين المللي زنان و مامايي ايران از تاريخ ۹۷/۷/۱۷ لغايت ۹۷/۷/۲۰ توسط گروه زنان و مامايي دانشگاه علوم پزشکي تهران و انجمن متخصصين زنان و مامايي ایران با همکاري دانشگاه هاي علوم پزشکي سراسر کشور و همچنين انجمن هاي تخصصي و فوق تخصصي در زمينه زنان و مامايي , برگزار گردید. اعضاي هيئت علمي دانشگاه هاي داخل و خارج کشور با شور فراوان دعوت ما را پذيرفته و در اين همايش پربار شرکت خواهند کرد. اميد است با برگزاري اين همايش به هدف والاي خود که ارتقاي دانش علمي شرکت کنندگان ، آشنايي با تکنولوژي هاي جديد و برقراري روابط علمي بين دانش آموختگان اين رشته ميباشد ، نايل شويم .

0 13
نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و فرآوری شهر آفتاب تهران

نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و فرآوری شهر آفتاب تهران توسط شرکت برساز رویداد پارس در تاریخ ۱۹-۲۲ مهر ۱۳۹۷ در شهر تهران و در محل نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار گردید. زمینه های فعالیت نمایشگاه: در دومین نمایشگاه بین المللی چاپ ، بسته بندی و فراوری با شرکت هایی که در زمینه های چاپ ، بسته بندی ، فرآوری ، کارتن فعالیت میکنند و محصولات و توانمندی های خود را در این حوزه عرضه خواهند کرد ، آشنا گردیدیم.

0 12
اولین کنفرانس نوابغ دیجیتال مارکتینگ

در این کنفرانس پیام رسان بله به عنوان بهترین پیام رسان ایرانی انتخاب و تندیس ویژه جشنواره با عنوان نشان طلایی دیجیتال مارکتر سال 1397 به آقای دکتر تکبیری رئیس هیات مدیره شرکت داده ورزی سداد به نمایندگی از تیم فنی بله اهدا گردید.